1. Nová auta
 2. Přehled

RAV4 Plug-in Executive

5dveřové SUV

RAV4 Plug-in - Executive - 5dveřové SUV
Již od
1 625 000 Kč
 • Digitální zpětné zrcátko Smart View
 • Head Up displej
 • Ventilovaná přední sedadla
22 g/km
1 l/100 km
306 koní
180 km/h
5 sedadel
RAV4 Plug-in - Executive - 5dveřové SUV
Stříbrná zirkonová s černou střechou

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/cz/cs

Veškeré zde uváděné údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 byly získány na základě oficiálních laboratorních
měření dle předpisů EU a jedná se o měření v kombinovaném cyklu WLTP.

 

Podívejte se dokola

Podívejte se na klíčové vlastnosti RAV4 Plug-in Hybrid. Otáčejte vozidlo, abyste jej viděli ze všech úhlů.

 • Exteriér

  Design exteriéru

  RAV4 Plug-in Hybrid byla vyrobena tak, aby vynikala nad jinými. Spojením robustního vzhledu plnohodnotného SUV s ostrým a dynamickým stylem ukazuje RAV4 Plug-in Hybrid svou unikátnost. Přináší vám dvojí pohon v podobě hybridní technologie čtvrté generace a vysokokapacitní lithium-iontové baterie umožňující okamžité zrychlení a špičkový dojezd ve své třídě.

 • Okamžitý výkon, bezkonkurenční účinnost

  Nejlepší emise CO2 ve své třídě (22 g/km) a spotřeba paliva (1,3 l/100 km) ukazují, že RAV4 Plug-in Hybrid nabízí účinnost, kterou doprovází dostatek výkonu. Nová lithium-iontová baterie s výkonem 18,1 kW znamená, že v EV módu můžete cestovat více než 75 km*, zatímco palubní nabíječka 6,6 kW zajistí úplné nabití baterie za 2,5 hodiny.

 • Rafinovaný a ve spojení

  Stylová kabina RAV4 Plug-in Hybrid poskytuje ideální zážitek z tichého a okamžitého výkonu. Sportovní kožená sedadla a velká panoramatická střecha přináší cesty v prostorném, vytříbeném interiéru, působí vzdušně a pohodlně, zatímco zavazadelník s objemem 520 l poskytuje flexibilní nákladový prostor s minimálním omezením ze strany baterie. Od head-up displeje a 9 reproduktorů JBL prémiového audiosystému až po bezdrátové nabíjení a síťovou zásuvku 230 V, rafinovaný interiér RAV4 poskytuje absolutní pohodlí a komfort.

 • Připravena pro každou příležitost

  Pro bezproblémový přístup k zábavě a konektivitě vozu se intuitivní palubní deska může pochlubit 9 "dotykovou obrazovkou s naším nejnovějším multimediálním systémem a integrací chytrých telefonů. Kromě aplikací Apple CarPlay* a Android Auto™ pro zpracování hudby, hovorů a dalších vám aplikace MyT pro smartphony umožňuje kontrolovat stav baterie, programovat časy dobíjení a dokonce vychladit nebo předehřát kabinu RAV4. Zatímco široká škála vyspělých bezpečnostních technologií pomáhá chránit každého uvnitř i vně vozu.

Na celou obrazovku Zavřít