1. Nová auta
  2. PROACE Verso

PROACE Verso

Pohodlné cestování s rodinou či zákazníky

Navrženo pro aktivní životní styl

Nová Toyota PROACE Verso navazuje na naši tradici všestranných vozů pro přepravu osob a nabízí cestování se spoustou místa a praktických řešení i pro ty nejzapálenější vyznavače aktivního životního stylu. Navíc se zde spojují promyšlené vlastnosti, vyspělé vznětové motory a pokrokové technologie k usnadnění vašeho života, zvýšení bezpečnosti na cestách a maximálnímu pohodlí na palubě.

Hlavní prvky

Promyšlené vlastnosti a pokrokové technologie

PROACE Verso je dokonalou volbou pro vaše potřeby. Vyspělé prvky výbavy tohoto modelu na vás udělají dojem. Xenonové světlomety či moderní displej HUD ve spojení se širokou nabídkou bezpečnostních prvků jsou zárukou pohodlného a bezpečného cestování.

Moderní prostor, který se přizpůsobuje vašim potřebám

Život s PROACE Verso je jednodušší. K požadované všestrannosti přispívají sklopná a posuvná sedadla, zatímco sklopné stolečky či výklopné okno pátých dveří znamenají pohodlí, bez kterého si život již nedokážete představit. Zárukou cestování první třídou jsou prémiové materiály, kožená a vyhřívaná přední sedadla, luxusní otočná kapitánská sedadla.

Vozidlo pro každého

PROACE Verso převeze až devět cestujících včetně řidiče. Můžete si vybrat také rodinnou verzi pro osm nebo luxusní VIP verzi určenou pro sedm osob. Bez ohledu na vybranou verzi PROACE VERSO nabízí snadný přístup dovnitř vozidla díky posuvným bočním dveřím.

Bezpečnost

K dispozici jsou všechny nejlepší technologie, které Toyota nabízí. Kromě systémů aktivní bezpečnosti, jako je například Předkolizní bezpečnostní systém (PCS), Rozpoznávání dopravních značek (RSA) nebo Systém opuštění jízdního pruhu (LDA), PROACE Verso nabízí i spoustu dalších funkcí, jako jsou např. adaptivní tempomat (ACC) nebo Automatická dálková světla (AHB).

Galerie Proace Verso

Obrázky v galerii se vztahují ke konkrétnímu modelu, nikoli ke stupni výbavy.

Toyota Professional

Využijte služeb od Toyoty, které pomohou vašemu podnikání.
Zjistíte více