1. Objevte Toyotu
 2. Start your impossible
 3. Videa
Zhlédněte inspirující příběhy z celého světa, představující sportovce týmu Global Team Toyota a neuvěřitelná lidská společenství v jejich okolí.

Videa

Start Your Impossible
 • Výprava
  Poznejte, jaká je síla komunit vysílajících hrdiny z jejich domoviny na hry Paříž 2024.
 • Všichni za jednoho
  To, kým vlastně jsme, z nás dělají lidé kolem. S takovou podporou není nikdo na své cestě k dosažení zdánlivě nemožného sám. 
 • Podpořte Marissu v běhání
  Lidé kolem Marissy v Torontu ji podporovali na každém kroku její cesty, od první běžecké protézy ve 12 letech věku až po paralympijské hry v 16. Sledujte letošní elektrizující cestu Marissy Papaconstantinou na letní hry Paříž 2024.
 • Výprava – David Liti
  „Když jsem se cítil ztracený a potřeboval podporu. Tihle lidé mě vrátili zpátky do hry.“
 • Výprava – Vincent Milou
  „Když jsem byl malý, rodiče mne tlačili do nejrůznějších sportů, ale já vždy toužil pouze po skateboardu.“

©2024 Toyota Motor Corporation. Všechna práva vyhrazena. Používání značek, pojmů a obrazových materiálů olympijských her je autorizováno Mezinárodním olympijským a paralympijským výborem.

FOTO: Getty Images (Ernie Gawilan, Fu Xinhan, Zhou Jingjing, Anne Zagré, Samir Aït Saïd, Alexis Hanquinquant, Erin Jackson a Oskana Masters). Nina Kakonen (Leo-Pekka Tähti). Mario Gomez (Eva Moral). Reuters-AFLO (Olivia McTaggart). AP-AFLO/Reuters-AFLO (Emma Twigg). AP-AFLO (David Liti a Dora Bodonyi). Yohei Osada/AFLO Sport (Tomoki Ota). AFLO Sport (Ren Tazawa).