1. Společnost

KONTAKTY

PŘEDSTAVENÍ ZNAČKY TOYOTA V OSTRAVĚ

Historie značky Toyota v Ostravě se začala psát rokem 1997 a to ve spojení se společností AUTO-MOTO STYL s.r.o., která se velice rychle stala silným a významných dealerem této značky nejen v Ostravě, ale později i na pobočkách v Havířově a Opavě – Komárově. V roce 2011 se stala společnost AUTO-MOTO STYL členem portfolia spol. AUTOBOND GROUP a.s.. Proces začlenění byl dokončen fúzí obou společností v průběhu roku 2012. Toto spojení přineslo a přináší našim zákazníkům rozšíření a další zkvalitnění poskytovaných služeb. V říjnu 2017 byl ukončen provoz havířovské pobočky a byla slavnostně otevřena pobočka v Ostravě Svinově.

Pod jednou střechou nabízí svým zákazníkům komplexní služby, které zajišťuje tým proškolených prodejců nových i ojetých vozidel, zkušených servisních techniků, certifikovaných mechaniků a odborníků pro prodej originálních doplňků a příslušenství. V loňském roce naše společnost rozšířila služby a nabízí svým klientům, ale i okolním značkám využití nové, moderně vybavené karosárny, lakovny a ekologické myčky vozidel.

Portfolio společnosti dolaďují komplexní finanční služby, zajišťující variabilní druhy financování nových i ojetých vozidel.

Svým klientům chceme nabízet vždy komplexní služby na velmi vysoké úrovni. Služby profesionálů, kterým jde o víc, než jen o celkovou spokojenost jejich zákazníků.