1. Majitele
  2. Map updates

Aktualizace map

Dojeďte bezpečně s aktuálními mapami navigačního systému Toyota.

Ať jedete kamkoli, pro klidnou jízdu je velmi důležité udržovat Váš navigační systém Toyota aktuální. Jen tak si můžete být jisti, že zvolená trasa je navržena podle nejnovějších dostupných informací, takže vás nepřekvapí změny v silniční infrastruktuře nebo jiné neočekávané okolnosti na cestě.

S posledními aktualizacemi navigačního systému Toyota můžete využívat dalších nových možností, například přesnější časy příjezdu nebo nové objekty zájmu.

Výhody aktuálních map

Vyhněte se stresu

Ročně se změní přibližně 15%* dopravní infrastruktury. Aktualizacemi vašeho navigačního systému Toyota zajistíte navádění dle nejnovějších dostupných map - méně stresu na silnici a maximální koncentraci na jízd.

Šetřete palivo

Poslední mapové aktualizace znamenají méně kilometrů, méně objížděk a úspornější spotřebu paliva. Šetříte tak životní prostředí i svou peněženku.

Šetřete čas

Aktualizovaný navigační systém Toyota vám umožní vybrat trasu podle potřeby. Nejrychlejší nebo nejkratší v závislosti na tom, kolik času máte k dispozici.

Nové možnosti a vylepšení

Aktualizace pro letošní léto zahrnuje nové možnosti a dodatečná vylepšení, které vám zážitek s navigačním systémem Toyota zintenzivní. Lepší konektivita (Bluetooth, USB nabíjení..), vyšší úroveň kartografie (automatické přiblížení, projekce tunelů a křižovatek, přesnější kalkulace tras..) a nebo integrace aplikací sociálních sítí.**

Jak stará je vaše mapa?

Porovnejte poslední verze s tou vaší


Léto 2012 Podzim 2012 Léto 2013 Nárůst (za 1 rok)
Pokrytí (1) 12.445.006 km 12.675.032 km 12.918.431 km + 473.425 km
Bodů zájmu(POI) (2) 4.248.712 4.696.539 5.018.320 + 769.608 POIs

Aktualizujte nyní a užijte si skutečnou pohodu na cestách

Poslední aktualizace navigačních systémů Toyota jsou nyní dostupné!  

Aktualizace konzultujte s vaším autorizovaným partnerem Toyota nebo navštivte www.toyota-mapupdates.eu (pro všechny navigační systémy kromě Touch&GO a Touch&GO Plus) a získejte aktualizace pro váš navigační systém Toyota.  

* Zdroj dat: Navteq. 
** Tyto možnosti nemusí být dostupné pro všechny typy modulů. Pro více informací se obraťte na vašeho autorizovaného partnera Toyota.

V sekci Kontrola pokrytí vyberte příslušný model, v dalším kroku zvolte region Europe a poté na mapě označte Česká Republika. Následně se zobrazí poslední dostupná verze a porovnání s vaší verzí. Mapy jsou v současnosti aktualizovány 1-2 za rok.

Pro navigační systémy Touch & Go a Touch&GO Plus použijte Zákaznický portál, kde naleznete návod a informace o aktualizacích, nastavení nebo nákupu dalších produktů. Aktualizace můžete také konzultovat s vaším autorizovaným partnerem.

(1) Zahrnuté země: Albánie, Bělorusko, Belgie, Bosna, Bulharsko, Chorvatsko, Černá Hora, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie (včetně Andory a Monaka), Maďarsko, Island, Irsko, Itálie (včetně San Marina a Vatikánu), Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Makedonie / Bývalá jugoslávská republika Makedonie, Malta, Moldávie, Nizozemí, Německo, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko (včetně Kaliningradu), Řecko, Srbsko, Slovenská republika, Slovinsko, Španělsko (včetně Gibraltaru a Kanárských ostrovů), Švédsko, Švýcarsko (včetně Lichtenštejnska), Turecko, Ukrajina a Anglie.

(2) Evoluční databáze map NAVTEQ® zahrnuje kategorie "Bodů zájmu (POI)". Tyto kategorie POI mohou být dostupné pod odlišným jménem/ nebo seskupením kategorií a/nebo sloučením kategorií. Berte prosím v úvahu, že pro optimalizace paměti nemusí být některé kategorie dostupné ve vašem zařízení. Navíc v rámci databáze map Základních Bodů zájmu (Core POI) NAVTEQ®, může váš systém obsahovat rozšířený seznam kategorií Bodů zájmu zahrnující ještě více informací!