1. Nová auta
 2. Přehled

Prius Plug-in Hybrid Comfort

Liftback

Prius Plug-in Hybrid - Comfort - Liftback
Již od
1 150 000 Kč
 • MyToyota Telematické služby na 10 let zdarma
 • Navigace
 • Toyota Smart Connect+

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/cz/cs

Rozhlédněte se kolem

Seznamte se s klíčovými vlastnostmi Toyoty Prius Plug-in. Otáčejte vozidlem a prohlédněte si jej ze všech stran. 

 • Design

  Nejmodernější design postavený na efektivitě

  Každý detail nepřehlédnutelné karoserie vozidla byl navržen tak, aby napomohl dosáhnout mimořádně nízké spotřeby a co nejefektivnějšího provozu. Prius Plug-in Hybrid charakterizují elegantní aerodynamické tvary, nejmodernější technologie a promyšlené inovace.

 • Tichý, výkonný a dynamický

  Dynamická a agilní jízda se opírá o precizní jízdní chování a uklidňující stabilitu, která je výsledkem velmi tuhé podvozkové platformy Toyota. Naproti tomu je zde tiché a uvolněné prostředí v kabině, postavené na optimální akustické izolaci.

 • Technicky nejvyspělejší Hybrid

  Prius Plug-in Hybrid přináší nesčetně nejmodernějších technologií, jako např. dobíjení prostřednictvím solární střechy nebo adaptivní systém automatického přepínání dálkových světel.

 • Pod ochranou inteligentních bezpečnostních prvků

  Bezpečnostní paket Toyota Safety Sense byl opět vylepšen o chytřejší prvky, aby vám Prius Plug-in zprostředkoval ještě bezpečnější cestování – pro pocit bezpečí za všech jízdních situací. Jedná se např. o adaptivní systém automatického přepínání dálkových světel, upozornění na opuštění jízdního pruhu se zásahy do řízení, systém rozpoznávání dopravních značek, předkolizní bezpečnostní systém s funkcí rozpoznávání chodců a adaptivní tempomat s plným rychlostním rozsahem.

Na celou obrazovku Zavřít