1. Nová auta
 2. Přehled

Corolla Cross Comfort

5dveřové SUV

Corolla Cross - Comfort - 5dveřové SUV
Již od
849 900 Kč
 • MyT Telematické služby na 10 let zdarma
 • 3ramenný volant potažený kůží
 • Automatická klimatizace dvouzónová
113 g/km
5 l/100 km
140 koní

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/cz/cs

Obrázky jsou uvedeny pro účely srovnatelnosti; porovnejte pouze spotřebu paliva a hodnoty CO2 s ostatními vozy testovanými podle stejných technických postupů. Tato čísla nemusí odrážet skutečné jízdní výsledky. Všechna vozidla jsou certifikována podle World Harmonized Light Vehicle Test Procedure (WLTP). Údaje o emisích CO2 se mohou lišit od informací vytištěných před 1. dubnem 2020 z důvodu změny oficiální metody výpočtu.


Prozkoumejte 360 °

 • Design

  Navrženo pro každodenní rodinný život

  Corolla Cross dokáže potěšit všechny členy posádky. Odolnost spolehlivého rodinného vozu a intuitivní vzhled SUV – tak vypadá dokonalý vůz na každý den.

 • Sebejistota vydat se kamkoli

  Corolla Cross s hybridním pohonem 5. generace nenechá rodinu nikdy na holičkách. Inteligentní pohon všech kol společně se silným ústrojím pro couvání do svahu jsou zárukou vaší připravenosti za každé situace.

 • Pro váš nejcennější náklad

  Jen máloco je tak nepředvídatelné jako rodinný život. Corolla Cross je naštěstí připravena zvládnout vše, co se vám postaví do cesty.

 • Toyota T-Mate – stále s vámi pro bezpečnější cestování

  Toyota Corolla Cross nabízí bezpečnostní funkce na vrcholu třídy prostřednictvím systému T-Mate, spolehlivého partnera pro vaše cestování. T-Mate zahrnuje řadu systémů navržených na podporu řízení a bezpečnosti, ať již na dálnicích, ve městě nebo při parkování. S T-Mate jste vždy v bezpečných rukách.

Na celou obrazovku Zavřít