1. Ukončené modely
 2. Prius

TOYOTA PRIUS

Určuje standardy

Hybrid, který se zapsal do historie

Vše začalo kultovním hybridním modelem. Nejmodernější technologie ve spojení s ryzím pohodlím, propracovanou bezpečností a nezaměnitelný tvarem přinesly takové zkušenosti s hybridním pohonem, které otevřely novou kapitolu v automobilové historii. Výroba modelu Prius byla ukončena, ale jeho odkaz se stále promítá do celé řady plně hybridních vozů Toyota, dostupných v nejrůznějších tvarech a podobách.

VÝHODY

 • Čistý hybridní výkon

  Plně hybridní pohon zprostředkoval okamžitý výkon a hladkou akceleraci. Přepínání mezi benzínovým motorem a elektrickým pohonem (a naopak) bylo hladké jako nikdy předtím. Prius dokázal nabídnout bezkonkurenční kombinaci výkonu a hospodárnosti, jakož i radosti za volantem vyplývající z nízkého těžiště tohoto vozu.
 • Nadčasový design

  Moderní design Toyoty Prius věrně odrážel moderní technologie ukryté pod kapotou. Nezaměnitelný trojúhelníkový tvar byl v průběhu let doveden k dokonalosti a postupně přinesl moderní křivky k dalšímu zlepšení aerodynamiky. Výsledný vůz nejen dobře vypadal, ale podobně i jezdil.
 • Chytrý a bezpečný

  Pokrokové technologie Toyota Safety Sense posunuly asistenční systémy řidiče na novou úroveň. Prius dbal na bezpečnost celé posádky i dalších účastníků silničního provozu za pomoci 22 senzorů strategicky rozmístěných po celém vozidle s cílem předvídat možná nebezpečí a včas varovat řidiče. Model Prius jako první představil několik systémů, které se postupně staly standardní součástí vozidel po celém světě – např. předkolizní bezpečnostní systém s rozpoznáváním chodců a cyklistů, systém upozornění na opuštění jízdního pruhu se zásahy do řízení, asistent pro udržení v jízdním pruhu nebo automatické přepínání dálkových světel.  

NÁSTUPCI TOYOTY PRIUS

V nabídce Toyoty nikdy nechybí auta, která jsou spojením výhod hybridního pohonu, funkčnosti a prostoru.

 • CAMRY

  Toyota Camry vybavená nejmodernějším hybridním motorem nabízí eleganci, funkčnost a prestiž. V této luxusní limuzíně získává radost z jízdy nový rozměr díky dokonalé výbavě, nejkvalitnějším materiálům a absolutnímu tichu během jízdy v EV režimu.
 • RAV4

  RAV4 je průkopníkem segmentu SUV, který si stále drží náskok před konkurencí. Díky pokročilé technologii, výjimečnému designu a silným, úsporným motorům uspokojí toto auto i nejvytříbenější vkus.
 • COROLLA TS KOMBI

  Elegantní a všestranná Corolla TS je auto, které se přizpůsobí Vašemu životnímu stylu. Díky výjimečnému prostoru, technologiím a modernímu designu se budete radovat z každého okamžiku na cestě. Cenově dostupné hybridní pohonné jednotky poskytnou dobrý výkon a plynulou, úspornou jízdu.

GALERIE