1. Objevte Toyotu
 2. TOYOTA GAZOO Racing
 3. Série modelů GR

Nabídka modelů Toyota GR

Ryzí sportovní modely s genetickou výbavou ze světa motorsportu

Pro ty, kteří milují řízení

Toyota již přes 60 let posouvá hranice automobilů i lidí v motoristickém sportu s cílem stavět stále lepší vozy pro běžné silnice. Zhmotněním této filozofie je nabídka modelů s označením GR. Ryzí sportovní vozy, do nichž se promítly poznatky a technologie ukované ve sportovních soutěžích, dokáží rozbušit srdce všech fanoušků a zprostředkovat nekonečnou zábavu při každé jízdě.

Tak vypadá hladké propojení mezi závodním světem a běžnými silnicemi.

Série modelů Toyota GR zahrnuje ryzí sportovní vozy, do nichž byly promítnuty poznatky a technologie závodního týmu TOYOTA GAZOO Racing. Užijte si radost při každé jízdě.

Jako za volantem ryzího sportovního vozu

Od Toyoty GR Yaris až po GR86: všechny naše modely řady GR jsou ničím neředěné čistokrevné sportovní vozy, navržené s cílem zprostředkovat pocit „waku-doki“. Zrychlený tep pocítíte ihned po usednutí za volant a srdce vám nezpomalí ani v dobách, kdy už budete vůz považovat za součást svého já. Precizní. Vyvážené. Zábavné za volantem – tyto vozy nebyly navrženy k nudnému přesouvání se z bodu A do bodu B. Jsou rozšířením vaší identity se schopností vyvolat ve vás skutečnou radost ze života. Vozy, z nichž nebudete chtít vystoupit.

Seznamte se s řadou GR

Modely s označením GR navrhujeme s využitím poznatků a know-how získaného ve světě motoristického sportu.

 • GR86

  Již brzy

 • Paket GR Yaris Convenience

  • k (DIN): 261
  • Max. rychlost: 230 km/h / Zrychlení 0-100 km/h za 5,2 s
  • Emise CO2: 184 g/km (kombinované podle NEDC)* / Spotřeba paliva: 8,9 l/100 km (kombinovaná)*
  • Konkrétní provedení modelu: GR-FOUR AWD + NAVI

  *bude potvrzeno

 • Paket GR Yaris Circuit

  • k (DIN): 261
  • Max. rychlost: 230 km/h / Zrychlení 0-100 km/h za 5,2 s
  • Emise CO2: 184 g/km (kombinované podle NEDC)* / Spotřeba paliva: 8,9 l/100 km (kombinovaná)*
  • Konkrétní provedení modelu: GR-FOUR AWD + samosvorný diferenciál (LSD)

  *bude potvrzeno

 • GR Supra 2.0L

  • k (DIN): 258 (190)
  • Max. rychlost: 250 km/h / Zrychlení 0-100 km/h za 5,2 s
  • Emise CO2: 143 g/km (kombinované podle NEDC) // Spotřeba paliva 6,3 l/100 km (kombinovaná)
  • Konkrétní provedení modelu: Adaptivní odpružení AVS

GR86

The Toyota GR86 se zrodila s jediným cílem: zprostředkovat nefalšovanou radost za volantem. Toyota GR86 v návaznosti na dlouhou řadu sportovních vozů Toyota s motorem vpředu a pohonem zadních kol spojuje aerodynamiku inspirovanou motoristickým sportem, dokonalé rozložení hmotnosti a řadu opatření na úsporu hmotnosti, aby vám vykouzlila úsměv na tváři v každé zatáčce.
Další informace o Toyotě GR86

GR Yaris

GR Yaris není kdovíjaký hot hatch. Vůz vyvinutý pod taktovkou odborníků týmu TOYOTA GAZOO Racing World Rally Team přenáší ty nejmodernější technologie a zkušenosti z motoristického sportu na běžné silnice. Výkonný a agilní vůz se suverénní ovladatelností díky vyspělému systému GR-FOUR 4WD zprostředkuje nekonečné nadšení.
Další informace o Toyotě GR Yaris

GR Supra

Toyota GR Supra, první globální model s označením GR, je vrcholnou formou radosti z řízení. Náš nejlepší sportovní vůz, nabízený s dvou- nebo třílitrovým přeplňovaným motorem a v mnoha různých limitovaných edicích, je příslibem atraktivního spojení výkonu a precizní ovladatelnosti pro bezkonkurenční pocity za volantem.
Další informace o Toyotě GR Supra

Galerie modelů řady GR

Další informace o projektu TOYOTA GAZOO Racing

Projekt TOYOTA GAZOO Racing zhmotňuje zasazení automobilky Toyota překonávat nové hranice ve výrobě stále lepších vozů. Abychom mohli přicházet s novými technologiemi a řešeními pro extrémní podmínky ve světě motoristického sportu, nikdy nepřestaneme inovovat.

Nasazujeme naše vozy do závodů, abychom se mohli poučit ze zkušeností nabytých za těch nejnáročnějších podmínek.

Soutěžení na vozovkách všeho druhu a bez ohledu na náročnost závodu nás inspiruje k vytváření stále lepších automobilů. Definujeme genetickou výbavu budoucích vozů TOYOTA.

V závodních soutěžích budeme pokračovat i nadále, abychom mohli všem zákazníkům zprostředkovat svobodu, atmosféru dobrodružství a radost z řízení.

Nabídka modelů Toyota GR Sport

Modely GR SPORT, inspirované světem závodního týmu TOYOTA GAZOO Racing, dodává všednímu životu zajímavý dynamický náboj. Každý model byl pečlivě navržen tak, aby vyjadřoval jasný postoj vyplývající ze spojení jedinečného dynamického exteriéru se sportovním interiérem a prémiovými vlastnostmi.