1. Objevte Toyotu
  2. TOYOTA GAZOO Racing
  3. Toyota GR Supra

PRO VZRUŠUJÍCÍ ZÁŽITKY

Legenda je zpět

Nová Toyota GR Supra, inspirovaná více než padesátiletou bohatou historií, zprostředkuje ty nejryzejší zážitky za volantem. Svým opojným spojením výkonu, vyváženosti a agility nabízí všem nadšencům vskutku vrcholnou formu radosti spojenou s řízením.

Během prvního roku po uvedení na trh v Evropě najde svého majitele prvních 900 nových vozů Toyota GR Supra.

Objevte technické specifikace

Pro vzrušující zážitky

Vpředu uložený řadový šestiválec nové Toyoty Supra disponuje všemi esencemi potřebnými k nabuzení vašich smyslů. Přeplňovaný agregát 3,0 litru v našem sportovním voze, který je ve svém živlu na běžných silnicích i závodních okruzích, nabídne přes 340 koní pro suverénní dávkování výkonu s okamžitou odezvou.

Objevte technické specifikace

Závodění má v krvi

Nová Toyota GR Supra je prvním modelem s označením GR, který bude vyrábět TOYOTA GAZOO Racing pro globální trhy. Staví přitom na zkušenostech získaných ve světě vrcholných automobilových soutěží a zhmotňuje ryzí sportovní vůz, který je ve svém živlu na limitu při zdolávání okruhů, stejně tak jako při projíždění vaší oblíbené silnice za městem.

Objevte svět závodění

Seznamte se s novou Toyotou GR Supra

  • Závodění má v krvi
  • Technické specifikace

Esprit Toyoty Supra

Všemi generacemi Toyoty Supra se jako červená nit táhnou dvě klíčové ingredience, které náš kultovní sportovní vůz definují a které lze vysledovat nazpět až k modelu 2000GT. Hladký a agilní řadový šestiválec, resp. uspořádání s motorem vpředu a pohonem zadních kol pro ten nejryzejší požitek z jízdy.

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/model-filter-results/cz/cs?model=su