1. Objevte Toyotu
 2. O nás
 3. Naše značky

Naše značky

Každá z našich značek disponuje jedinečnou identitou, abychom všem zákazníkům dokázali nabídnout optimální řešení mobility.
Naše značky se navzájem odlišují a podporují naše úsilí nabízet všem zákazníkům vhodná a relevantní řešení individuální mobility. Naše inovativní nabídka mobility jde ruku v ruce s nabídkou služeb s cílem zajistit maximální zákaznickou spokojenost.
 • TOYOTA

  Konstruktéři a návrháři Toyoty vždy naplno uplatňují svůj talent a zapálení pro věc při hledání možných cest ke zlepšení, ať již se jedná o specifikace vozidel, výrobní procesy, ochranu životního prostředí nebo budoucnost automobilů. Zákazníkům nabízíme taková řešení bezpečného a moderního cestování, která dokáží snadno začlenit do svého každodenního života.

  Naše společnost se chlubí svým nadšení pro automobily a radost za volantem, ať již v běžném provozu nebo na závodních tratích. Každou cestu se snažíme proměnit v příjemný zážitek, a to pro každého. To znamená zohledňovat jedinečné potřeby mobility každého člověka a pečovat nejen o naše řidiče, ale všechny, na které mají naše vozidla nebo služby nějaký dopad.

 • LEXUS

  Již od uvedení svého prvního luxusního sedanu před více než 30 lety platí Lexus za synonymum neobyčejného designu, kvality a kultivovanosti. Jsme rovněž průkopníkem a leaderem elektrifikace luxusních vozů, pro něž jsme vyvinuli řadu hybridních a plug-in hybridních pohonů s autonomním dobíjením, resp. čistě elektrických pohonných ústrojí.

  Značka Lexus se prostřednictvím svých vozidel, jachty Lexus LY650 Sports Yacht, prostor Lexus Intersect, salonku The LOFT by Lexus a soutěže Lexus Design Award snaží vytvářet úžasné zážitky, kdy proměňuje funkčnost v emoce, schopnosti v zapálení pro věc a technologie v představivost.

 • KINTO

  Značka KINTO vznikla jako společný projekt firem Toyota Motor Europe (TME) a Toyota Financial Services Corporation (TFSC). KINTO spravuje nejrůznější služby mobility po celé Evropě a zahrnuje postupný přechod z projektu mobility ve firmu poskytující služby mobility.

  Je součástí celosvětové vize Toyoty postupně se proměnit ve firmu poskytující služby mobility na základě různých druhů služeb k zajištění dopravy osob po celém světě. KINTO je nabídka služeb mobility typu „vše v jednom“. Naší ambicí je stát se preferovaným poskytovatelem mobility pro nejrůznější skupiny zákazníků.

 • Gazoo Racing

  Jako mnohonásobní šampioni v různých disciplínách na nejvyšší úrovni motoristického sportu (včetně WRC, WEC a W2RC) jsme schopni začleňovat do vývoje automobilů své bohaté zkušenosti získané za extrémních podmínek a na těch nejnáročnějších cestách. Od pokročilých hybridních technologií až po experimentální vodíkový pohon – zasazujeme se podporovat rozvoj udržitelného motoristického sportu, abychom přinášeli radost a vzrušení našim současným i budoucím fanouškům a zákazníkům.

  Právě zde formujeme naše pracovníky i produkty a pěstujeme novou generaci automobilových nadšenců prostřednictvím našich modelů s označením GR a GR SPORT. Každý model byl pečlivě navržen tak, aby vyjadřoval jasný postoj vyplývající ze spojení jedinečného dynamického exteriéru se sportovním interiérem a prémiovými vlastnostmi.