1. Objevte Toyotu
  2. Elektrifikace
  3. Plug-in hybridy

Plug-in hybridy

Opravdové elektromobily s plně hybridními schopnostmi
Naše plug-in hybridní vozidla kombinují bateriový elektrický pohon s plně hybridní technologií. Řidiči tak mohou využívat výhod bezemisní jízdy i cestování na dlouhé vzdálenosti bez obav z dojezdu.
  • To nejlepší od obojího

    Plug-in hybridy Toyota a Lexus (PHEV) nabízejí to nejlepší od obojího – skutečnou schopnost cestovat na elektřinu a vysoce hospodárný full hybridní pohon. Naše technologie přináší všechny výhody plug-in hybridních modelů, ale s ještě lepšími jízdními schopnostmi a možností ujet více kilometrů na samotnou elektřinu. Vozidla dobíjená z běžné domovní zásuvky nebo na nabíjecích místech podporují režim čistě elektrické jízdy s nulovými emisemi a bez spotřeby paliva. Na delších cestách se plug-in hybrid hladce přepne do hospodárného hybridního režimu. 

  • Hospodárnost ve všech jízdních režimech

    Naše plug-in hybridy se liší od mnoha podobných vozů jiných značek. Když plug-in hybrid od Toyoty vyžaduje výkonovou posilu nebo vyčerpá energii z baterie, vůz automaticky přepne do full hybridního režimu, a nadále tak zajišťuje vysokou provozní hospodárnost a nízké emise CO₂. V závislosti na používání nebo způsobu jízdy pak naše plug-in hybridy dosahují velmi nízkých emisí CO₂. Kupříkladu model RAV4 PHEV vykazuje emise CO₂ pouhých 22 g/km a dojezd na elektřinu 75 km.