1. Nová auta
  2. Technologie

VŠE DŮLEŽITÉ LETMÝM POHLEDEM

Nový Prius spolehlivě informuje, ale nikdy nezahlcuje informacemi. Multi-funkční displej řidiče v podobě 7" TFT digitálního štítu je umístěn uprostřed v zorném poli řidiče, aniž by výhled na něj zakrýval malý sportovní volant. V digitálním přístrojovém štítu se zobrazují klíčové informace včetně rychlosti a zbývajícího dojezdu na elektřinu, aby řidič nebyl nucen zbytečně přeostřovat zrak mezi displejem a vozovkou.

Váš digitální život na cestách

Středobodem nového digitálního světa Toyoty Prius je multimediální systém podporující technologie Apple CarPlay a Android Auto. 12,3" displej o vysokém rozlišení s intuitivním dotykovým ovládáním a podporou hlasových příkazů usnadňuje volání, nastavování cílů v navigaci a přehrávání médií.

Vždy v nejnovější verzi

Podobně jako chytrý telefon dostává pravidelné aktualizace přes datové připojení, i váš Prius Plug-in Hybrid udržuje software v aktuálním stavu pomocí on-line aktualizací OTA, abyste měli vždy k dispozici nejnovější software a funkce.

Dokonalý výhled

Klíčovou podmínkou bezpečného cestování je dobrý výhled. Digitální zpětné zrcátko zprostředkuje výhled přes překážky či cestující na zadních sedadlech, jako by tam vůbec nebyli, neboť v zrcátku se zobrazuje situace snímaná kamerou na zádi vozidla. Výsledkem je dokonalý výhled dozadu ve prospěch vyšší bezpečnosti.