1. Nová auta
  2. Nový Yaris Cross
  3. Hlavní funkce
619 000 Kč

Ikonické prvky

6 reproduktorů

Kvalitní zvukový podkres na vaše cesty

Žádný výlet není úplný bez vhodného zvukového doprovodu. Šest reproduktorů, vytvořených pro opravdové audiofily, zajišťuje, že přední a zadní sedadla budou naladěna na vaši oblíbenou hudbu nebo podcast, ať jste kdekoli.

Bezdrátové propojení

Bezdrátové Apple CarPlay a Android Auto

Zažijte bezproblémovou integraci smartphonu, nabitou funkcemi, které vám pomohou zůstat na špici. Od okamžitého bezdrátového připojení po kompatibilitu Apple CarPlay a Android Auto™ sledujte, jak se váš digitální a řidičský svět prolínají

Toyota Touch 3

Stvořen pro snadnou interakci

Multimediální systém Toyota Touch®3 přináší křišťálově čisté zobrazení na dosah ruky. Bez ohledu na to, zda přistupujete k důležitým dopravním aktualizacím nebo k seznamu hudebních skladeb, tato intuitivně ovladatelná dotyková obrazovka povýší vaši cestu na vyšší úroveň.

7" displej

Navrhnut, abyste nic nepřehlédli

Kompaktní 7" obrazovka zobrazuje všechny informace, které potřebujete pro svou cestu vědět, od navigační asistence po aktuální dopravní informace v reálném čase, takže se můžete soustředit na to, abyste se dostali tam, kam potřebujete.

Dálková světla

Jedině automaticky

Automatická dálková světla poskytují chytřejší způsob, jak lépe vidět při nočních jízdách. Přepíná z dálkových na potkávací světla, když jsou detekována protijedoucí auta, což zajišťuje bezpečnější jízdu pro vás i ostatní účastníky silničního provozu.

RSA

Systém rozpoznávaní dopravních značek (RSA)

Asistent silničních značek interpretuje většinu značek na vaší cestě a zobrazuje je, abyste měli jistotu, že budete během jízdy dobře informováni.

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/car-config/cz/cs?path=highlights/5c933238-df10-41c5-b921-a2e4d25ef931 with body {"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://toyota-ostrava-svinov.autobond.cz/nova-auta/novy-yaris-cross/hlavni-funkce","configure":"","specs":"https://toyota-ostrava-svinov.autobond.cz/nova-auta/novy-yaris-cross/prvky-vybavy"}}}}

{"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://toyota-ostrava-svinov.autobond.cz/nova-auta/novy-yaris-cross/hlavni-funkce","configure":"","specs":"https://toyota-ostrava-svinov.autobond.cz/nova-auta/novy-yaris-cross/prvky-vybavy"}}}}