1. Nová auta
  2. GR Yaris
  3. Hlavní funkce
1 249 000 Kč

Ikonické prvky

Navigace

S ní se neztratíte

Prožijte každou cestu s jistotou pomocí bezproblémového a dynamického navigačního systému. Cloudová navigace nabízí nepřetržité „vždy zapnuté“ dopravní informace, dálniční značení a umístění pevných dopravních kamer.

Sportovní volant

Uchopte pevně radost do svých rukou

Kožený tříramenný sportovní volant přináší naprostou jistotu řízení na každém ujetém metru.

Hliníkové pedály

Vše je to o přesné komunikaci

Odměňte se sportovními akcenty svého vozu, kterými jsou bez pochyby i hliníkové pedály. Lehký, závodem inspirovaný estetický a neohebný design vám poskytuje uspokojivou kontrolu nad vašim vozem.

Přístrojový štít

Digitální přístrojový štít 12,3" zobrazí vše, co potřebujete vidět

Displej, který vám přináší svět na dosah ruky. Ať už kontrolujete trasu nebo jste navigování k nejbližší čerpací stanici, tato velká 12,3” obrazovka vám poskytne vše, co potřebujete vědět.

Ukazatele

Digitální rychloměr a indikátor zařazeného převodového stupně

Užijte si efektivní jízdní dynamiku s indikátorem zařazeného převodového stupně (GSI). Díky této funkci budete vždy ve správný čas na správném převodovém stupni, s plynulou a zvýšenou účinností při změně rychlosti.

Pádla

Pádla řazení pod volantem nesmí chybět

Praktické pádlové řazení, testované v rallye a připravené na silnici, poskytují rychlé a bezchybné řazení pokaždé, když změníte rychlost ve zvoleném režimu MT.

Sportovní sedadla

Přední sedadla s výraznějším bočním vedením

Přední sportovní sedadla vám dopřejí luxusní zážitek z jízdy. Štíhlá, sportovní horní část a silněji vyztužená a podpůrná spodní část nabízí nejvyšší pohodlí a podrží vás v každé zatáčce.

Černý nárazník

Čelí silnici s odhodláním

S nárazníkem, který jasně vyzařuje svůj divoký postoj vás nyní nemůže nic zastavit. Jeho spodní kovová mřížka pečlivě vyřezaná do dynamického designu GR, se ohne při jakémkoli nárazu, ale vrátí se do svého původního tvaru.

Brzdové třmeny

Červené brzdové třmeny

Detail podtrhující sportovní elán Yarisu GR.

Zadní LED

Tyto zadní světla si okolí zapamatuje

Toto krásně moderní provedení zadního světla působí dojmem čistých linií, aby bylo zajištěno, že pokaždé zanecháte dojem.

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/car-config/cz/cs?path=highlights/50c3964d-693e-494e-8bd4-abcc5ef12acd with body {"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://toyota-ostrava-svinov.autobond.cz/nova-auta/gr-yaris/hlavni-funkce","configure":"https://toyota-ostrava-svinov.autobond.cz/nova-auta/gr-yaris/konfigurator","specs":"https://toyota-ostrava-svinov.autobond.cz/nova-auta/gr-yaris/prvky-vybavy"}}}}

{"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://toyota-ostrava-svinov.autobond.cz/nova-auta/gr-yaris/hlavni-funkce","configure":"https://toyota-ostrava-svinov.autobond.cz/nova-auta/gr-yaris/konfigurator","specs":"https://toyota-ostrava-svinov.autobond.cz/nova-auta/gr-yaris/prvky-vybavy"}}}}