1. Nová auta
  2. Všestrannost
  • PROSTOR PRO VŠECHNO

    Aktivní životní styl a rozrůstající se rodiny vyžadují vůz s prostorem a všestranností, aby zvládl jakoukoli výzvu. I s celou rodinou na palubě nabízí Corolla Touring Sports velký a flexibilní nákladový prostor.

Všestrannost připravená na život

Corolla Touring Sports kombinuje nízkoemisní technologii full hybrid s veškerým prostorem a praktičností, jaké si jen můžete přát. Prostorná a pohodlná uvnitř. Flexibilní a pro rodinu vhodný nákladový prostor je připraven na vše, co vám život přinese, s plně plochouch a oboustrannou podlahou, která je také výškově nastavitelná. Sklopením zadních sedadel získáte plných 1606 litrů zavazadlového prostoru – ideální pro všechno, co se hodí k aktivnímu životnímu stylu. Vaše auto, vaše cesta.
  • 5 sedadel S pěti místy k sezení a velkorysým zavazadlovým prostorem 596 litrů, což je dostatek pro čtyři nebo pět velkých kufrů a více, je Corolla Touring Sports ve své standardní konfiguraci vysoce praktická.
  • 3 sedadla Potřebujete přepravit dlouhý a neskladný náklad? Zadní sedadla jsou dělená v poměru 60/40, čímž lze výrazně zvětšit délku zavazadlového prostoru a přitom zachovat část sedadel ve druhé řadě.
  • 2 místa Ani velmi velký náklad není problém. Celou druhou řadu sedadel můžete páčkou sklopit do roviny a vytvořit tak jeden obrovský nákladový prostor s nízkou rovnou podlahou.
  • Zavazadelník, který se otevírá sám

    Žít život naplno zřídka znamená cestovat nalehko. Když budete mít plné ruce práce, budete rádi, že Corolla má senzor pohybu nohy. S chytrým klíčem v kapse stačí mávnout nohou pod zadním nárazníkem a zavazadlový prostor se automaticky otevře nebo zavře. A s funkcí zavírání a zamykání je udržování vašich věcí v bezpečí stejně snadné.

Připravena na cokoliv

Konfigurovatelný nákladový prostor Corolly to všechno zvládne. Potřebujete více místa? Jednoduše spusťte podlahu do spodní polohy nebo sklopte zadní sedadla naplocho pomocí jediné páky. Máte obavy z mokrého a špinavého koberce zavazadlového prostoru? Otočte jej a získáte odolný plastový povrch vhodný pro psy, který je také ideální pro převoz rostlin nebo mokrého sportovního vybavení.