1. Nová auta
  2. Hybridní elektrický pohon
  • Znamení dokonalosti: 

    plně hybridní pohon

    Corolla Sedan přichází s plně hybridním pohonem páté generace od Toyoty – přinášejícím radost za volantem, ale i nízkou spotřebu paliva. Pohon Toyoty Corolla Sedan s autonomním dobíjením garantuje poklidné a nekomplikované cestování s prakticky bezhlučným elektrickým pohonem a neúnavným spalovacím motorem.

Pohodlí a plná kontrola

Pobyt za volantem Toyoty Corolla Sedan je čistá radost ve formě pohodlné jízdy, stability vyvolávající sebejistotu a agilního jízdního chování. Klíčem k pozoruhodné jízdní dynamice je robustní základ, který se promítá i do příkladné kultivovanosti a bezpečnosti.

Lepší výkony s nižšími emisemi

Toyota se pyšní dlouhou tradicí nových přístupů k mobilitě ve snaze řešit aktuální problémy pomocí nových technologií. Výkonný a agilní hybridní pohon v nové Toyotě Corolla Sedan nabízí nižší spotřebu paliva i emise CO2.
  • Pátá generace plně hybridního pohonu

    Corolla Sedan je výsledkem bezkonkurenčních zkušeností značky Toyota na poli hybridních pohonů. Pátá generace hybridního pohonu Toyoty Corolla Sedan s novou jednotkou řízení energie a lehkou, kompaktní a výkonnou baterií je reprezentantem moderních hnacích ústrojí.