1. Nová auta
  2. AWDi Hybrid

ŠŤASTNÁ JÍZDA

Při zdolávání nástrah na cestách někdy přijdou vhod zvýšené záběrové schopnosti. Aby vás sebejistota za volantem neopustila ani ve chvílích, kdy se věci začnou komplikovat. Výkonné hybridní ústrojí nabízí vynikající spotřebu paliva a chlubí se i nejnižšími emisemi CO₂ v dané třídě. Corolla Cross vyřeší i otázky „už tam budeme?“ na dlouhých trasách. Je připravena postarat se o případné komplikace, abyste se mohli plně soustředit na věci, na nichž skutečně záleží.

Řízení beze stresu

Corolla Cross Hybrid s vyváženou nabídkou jízdních schopností a praktičnosti je dokonalým vozem pro rozvoz dětí do školy, rodinné víkendy za město i cokoli mezi tím. Cestování celé rodiny bez zbytečného stresu je zaručeno i díky mimořádnému pohonu všech kol s nižší spotřebou paliva. Vychutnejte si zvýšenou sebejistotu za každého počasí s agilním ústrojím a skvělou odezvou, kterou garantuje 5. generace hybridního systému pohonu od Toyoty. Tak vypadá hospodárné SUV pro praktické potřeby rodinného života.

Pro příjemnou jízdu

 Zavěšení zadních kol typu multi-link (pro vybrané stupně výbavy) znamená vrcholnou jízdní stabilitu Toyoty Corolla Cross pro maximální pohodlí celé posádky na palubě. Vychutnejte si vynikající handling s hladkými přejezdy všech nerovností na silnici. Vyšší světlost podvozku znamená zvýšenou polohu za volantem ve prospěch lepšího přehledu o situaci kolem. Ať již se proplétáte městem nebo zdoláváte nezpevněné cesty s malými pasažéry na zadních sedadlech, s Toyotou Corolla Cross vždy dorazíte do cíle odpočatí a s jistotou.

Jak to funguje?

Corolla Cross s novým hybridním pohonem 5. generace je nejvyspělejším hybridním vozem v naší historii. Hybridy fungují stejně jako vozidla s konvenčním pohonem, ale s nejnižší spotřebou paliva v dané třídě a bez obav z krátkého dojezdu. Tankování paliva je stejné jako obvykle, a jelikož jsou hybridy od Toyoty vybaveny autonomním dobíjením, vůz nikdy nemusíte zapojovat do zásuvky kvůli nabíjení baterie. A to není vše. Při brzdění nebo jízdě na volnoběh se rekuperačním brzděním ukládá elektřina k pozdějšímu využití.