1. Nová auta
  2. Connectivity

Vždy ve spojení, vždy v obraze

Toyota bZ4X nabízí skvělý multimediální systém Toyota Smart Connect s mapami a dopravními informacemi v reálném čase, stejně jako aktualizací silnic a dostupností parkovacích míst, vždy aktuální prostřednictvím bezdrátové technologie. Inteligentní kokpit udržuje neustálou synchronizaci mezi vaším telefonem a vozem. Aplikace MyToyota ve vašem smartphonu, navržená tak, aby usnadnila řízení, otevírá svět konektivity.

Aplikace MyToyota

Zkontrolujte stav baterie vašeho vozu, naplánujte nabíjení a prohlížejte si údaje o jízdě, a také na dálku ovládejte své vozidlo.
Zjistit více

Bezdrátové nabíjení

Úložná schránka pro váš smartphone nabízí i možnost nabíjení během cest. Díky průhlednému krytu, nezmeškáte žádné oznámení a budete vždy v obraze.

MyToyota dálkové zamykání/odemykání dveří

Po stažení mobilní aplikace MyToyota a spárováním s vozidlem můžete zamykat/odemykat dveře svého bZ4X na dálku bez potřeby fyzického klíče (pro vozy s alarmem je dostupné pouze zamykání).

Dálkové ovládání klimatizace

Bez ohledu na vzdálenost mezi vámi a vaším vozidlem předem nastavte teplotu a naplánujte spuštění klimatizace nebo topení na dálku prostřednictvím aplikace MyToyota.